RGMODULAR LOGO LOGO GIF

O nas

Spółka RG Modular została założona w 2019r. przez dwóch przedsiębiorców posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

Pomysłodawcą oraz motorem projektu był i jest Roman Gaweł, współwłaściciel znanej międzynarodowej grupy glazurniczej Piuk & Gaweł, szukający w związku ze zmieniającym się rynkiem możliwość rozwoju firmy w budownictwie modułowym.

Ze względu na złożoność części instalacyjnej, Roman szybko doszedł do wniosku że potrzebuje partnera posiadającego odpowiednie kompetencje w tym zakresie. Znalazł go w osobie Marcina Madejczyka.

PROJEKTOWANIE

PRODUKCJA

LOGISTYKA I MONTAŻ

Co robimy

Nasze moduły łazienkowe, w skrócie zwane POD-ami, projektowane i produkowane są zgodnie z Państwa życzeniami i wymogami w naszej manufakturze poza placem budowy.

Systemy łazienkowe RG Modular są samonośne i nadają się do wbudowania w budynku za równo w fazie prac stanu surowego jak i również później, poprzez ich wstawienie przez otwory w fasadach za pomocą dźwigu budowlanego. Ze względu na ich stosunkowo niedużą masę własną transport, za równo pionowy jak i poziomy, nie stanowi żadnego problemu.

Realizacje oraz referencje

Przedsiębiorstwo zrealizowało niezliczoną ilość projektów w zakresie obiektów hotelowych, handlowych, przemysłowych, biurowych oraz inwestycji publicznych jak aquaparki, szpitale, dworce, lotniska.

Wykonywaliśmy zlecenia m.in. w następujących krajach: PolskaAustriaNiemcySzwajcariaWęgryBułgariaRumuniaSłowacjaCzechyRosjaAzerbejdżan