RGMODULAR LOGO LOGO GIF

RG Modular - Łazienki systemowe

Zdjęcie łazienki z produkcji RG Modular

Nasze moduły łazienkowe, w skrócie zwane POD-ami, projektowane i produkowane są zgodnie z Państwa życzeniami i wymogami w naszej manufakturze poza placem budowy.

Systemy łazienkowe RG Modular są samonośne i nadają się do wbudowania w budynku za równo w fazie prac stanu surowego jak i również później, poprzez ich wstawienie przez otwory w fasadach za pomocą dźwigu budowlanego. Ze względu na ich stosunkowo niedużą masę własną transport, za równo pionowy jak i poziomy, nie stanowi żadnego problemu.

Względy logistyczne (uniknięcie nieekonomicznego transportu ponadgabarytowego) powodują że nasze moduły łazienkowe mogą być wykonane do szerokości 2,55m (wraz z ułożonymi od zewnątrz instalacjami oraz innymi podzespołami technologicznymi) oraz do wysokości modułu 2,70m, ich długość jest praktycznie dowolna.

Istnieje oczywiście opcja łączenia modułów na budowie, lecz należy ją sprawdzić każdorazowo na możliwie wczesnym etapie projektu. Niestety łączenie elementów zazwyczaj niewspółmiernie komplikuje ich instalacje lub czyni ich zastosowanie nieekonomiczne.

W oparciu o Państwa wytyczne zapewniamy kompleksowe rozwiązania techniczne, uwzgledniające rownież instalacje sanitarne oraz elektryczne doprowadzone do styku z szachtami instalacyjnymi, rozdzielnicami elektrycznymi, fancoilami pokojowymi czy przyłączami kuchennymi.

Po uzgodnieniu szczegółów RG Modular może również dostarczyć dodatkowe elementy instalacji ogólnobudynkowych, takich jak: kanały wentylacyjne, klapy pożarowe, tłumiki, głośniki do instalacji DSO, fancoile montowane na dachu łazienki modułowej.

Nasi projektanci zatroszczą się o dobranie optymalnych rozwiązań dla każdego rodzaju obiektu aby zminimalizować nakład prac potrzebnych na budowie oraz ryzyka wynikające z punktów styku branż.

Jako jeden z nielicznych dostawców (patrz zakładka ”O NAS”) RG Modular gwarantuje również profesjonalne wykonanie rozbudowanych usług montażowych jak na przykład możliwość wykonania podłóg łazienek na budowie, ich doposażenie o elementy nie mieszczące się w transporcie bądź ze względu na uwarunkowania lokalne (podpory, szalunki) etc..

Dlaczego POD-Y łazienkowe?

  • Przyspieszenie procesu budowy... moduły wykonywane są w naszym zakładzie w tym samym czasie kiedy na budowie ”leje się beton”, instalowane są (w zależności od wersji) w stanie gotowym do użytkowania = oszczedności liczone są, zależnie od skali projektu, w tysiącach roboczogodzin. Ponadto nie obejmują one wyłącznie fizycznego wykonania prac, lecz również nadzoru, odbiorów etc..
  • Uproszczenie logistyki... regularnie spotykamy się z pytaniami czy dostawa + transport pionowy nie blokuje zbyt długo placu budowy, żurawi itp.? Nic bardziej mylącego, dostarczamy jednorazowo ”just in time” 3-4-5 modułów, ich rozładunek trwa ułomek czasu potrzebnego do rozdysponowania indywidualnych dostaw materiałów, koordynacji ekip wykonawczych etc.. Ponadto odpadają setki metrów kwadratowych przestrzeni magazynowej wymaganej przy tradycyjnym sposobie wykonania. Mniej personelu na budowie to również mniejsze zaplecze socjalne, mniejsze ryzyko uszkodzeń oraz (zdarzających się niestety) kradzieży, zwiększenie bezpieczeństwa pracy.
  • Uniezależnienie od pogody... pogoda ma istotny wpływ na proces budowy, dostarczamy pod-y należycie zabezpieczone, które bez problemu przetrwają opady, mrozy, upały, brudzące procesy technologiczne występujące w ich otoczeniu.
  • Wyższy standard wykonania w cenie porownywalnej do tradycyjnych metod...kwestie transportu, montażu, przechowywania modułów na budowie etc. powodują że możemy stosować wyłącznie rozwiązania o bardzo wysokim standardzie (szkielet z profili hutniczych zamiast zimnogiętych, systemy typu LGS, okładziny ścienne z płyt włóknocementowych zamiast gipskartonowych itp.). Kompensujemy zdecydowanie wyższy koszt zakupu materiałów konstrukcyjnych zoptymalizowanymi procesami produkcji rzemieślniczej w warunkach manufaktury.
  • Gwarancja jakości... środowisko panujące na budowię nie pozwala na osiągnięcie wyjątkowo wysokiej oraz powtarzalnej jakości wykonania jaką jesteśmy w stanie zagwarantować w przypadku prefabrykacji w naszym zakładzie.
  • Gwarancja ceny... w ramach procesu akwizycyjnego przeprowadzana jest procedura optymalizacji kosztów, ustalane są wszytskie detale, w związku z czym Zleceniodawca ma w momencie podpisania umowy pewność stałej ceny do zakończenia kontraktu.

RG Modular - łazienki systemowe

Szukasz sprawdzonego producenta prefabrykowanych łazienek? Napisz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!
Możesz też zadzwonić.

Service Image