RGMODULAR LOGO LOGO GIF

O nas

Spółka RG Modular została założona w 2019r. przez dwóch przedsiębiorców posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

Pomysłodawcą oraz motorem projektu był i jest Roman Gaweł, współwłaściciel znanej międzynarodowej grupy glazurniczej Piuk & Gaweł, szukający w związku ze zmieniającym się rynkiem możliwość rozwoju firmy w budownictwie modułowym.

Ze względu na złożoność części instalacyjnej, Roman szybko doszedł do wniosku że potrzebuje partnera posiadającego odpowiednie kompetencje w tym zakresie. Znalazł go w osobie Marcina Madejczyka.

Dlaczego RG Modular?

  • RG Modular powstała w celu zaspokojenia potrzeb zleceniodawców szukających unikalnego połączenia tradycyjnego przemysłu budowlanego z nowoczesną prefabrykacją.
  • Na tle konkurencji RG Modular wyróżnia wysoki poziom oferowanego rzemiosła budowlanego, wynikający z historii oraz doświadczenia spółek macierzystych. Gwarantują one nie tylko wymagane zaplecze lecz, ze względu na posiadane kadry, również niespotykaną elastyczność produkcyjno - montażową.
  • Jako jeden z nielicznych dostawców, firma gwarantuje profesjonalne wykonanie rozbudowanych usług montażowych jak na przykład: możliwość wykonania podłóg modułów na budowie, ich doposażenie o elementy nie mieszczące się w transporcie bądź ze względu na uwarunkowania lokalne (podpory, szalunki) etc.. Uruchomienie wielkoseryjnej prefabrykacji łazienek bez podłóg (dla obiektów z układem stropowym pozbawionym wylewki) stanowi de facto genezę powstania RG Modular.
  • Jako jedyny dostawca łazienek prefabrykowanych na środkowoeuropejskim rynku, RG Modular oferuję również wykonanie tradycyjnych usług glazurniczych oraz montażowych na najwyższym poziomie... jesteśmy w stanie zrealizować prace od lobby, przez restauracje, aż do spa!
  • Jesteśmy doświadczonymi budowniczymi, ekspertami w branżach wchodzących w skład łazienek modułowych i traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Świadomość że kontraktacja rozwiązań prefabrykowanych nie wiąże się wyłącznie z korzyściami (patrz zakładka ”CO ROBIMY / DLACZEGO POD-Y ŁAZIENKOWE?”), lecz również z pewnymi ryzykami (wynikającymi głównie z braku rzetelności niektórych podmiotów działających na rynku), powoduje że jesteśmy wiarygodnym partnerem.
  • Posiadamy własny dział projektowo-konstrukcyjny, pozwalający na poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych, a do innowacji podchodzimy z entuzjazmem oraz zaangażowaniem.
  • Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, mówimy prawdę o rozwiązaniach możliwych do zastosowania w ramach łazienek modułowych, jesteśmy w stanie za równo doradzić jak i odradzić, i to nas odróżnia na tle konkurencji... nie robimy niczego na siłę!
  • Promujemy tradycyjne rzemiosło budowlane w nowoczesnym wydaniu oraz wartości rodzinne w biznesie, za równo w kraju jak i za granicą.